Logo BOOK

СПА

СПА послуги

Дорогий гість!

Серед швидкоплинного темпу мегаполісу спа Голосієво представляє себе як гармонійне місце та ідеальний відпочинок для тих, хто прагне максимальної релаксації. На базі сучасного та гармонійного дизайну, а також останніх оздоровчих програм спа Голосієво пропонує тристоронню концепцію, яка включає релаксацію, детоксикацію та регенерацію. Оновлення тіла та розуму досягається при відновленні рівноваги вашого внутрішнього балансу. Наші спа-спеціалісти запропонують ексклюзивні процедури, що відповідають вашим індивідуальним запитам, шляхом використання гармонізованої сили натуральних продуктів. Як результат, Ви отримаєте більше енергії, життєвого тонусу та легкості. Ласкаво просимо в спа Голосієво! Для більш детального ознайомлення з послугами спа Голосієво та для запису, телефонуйте за номером телефону

+38050 369 11 55

Графік роботи: ПН-НД з 12:00-22:00 за попереднім записом

Прайс-лист
Буклет

Програми в лазні

Програми в лазні - прогрів, розслаблення м'язів і омолодження організму за допомогою чарівної пропарки віниками за старослов'янською технікою... від професійних пар-майстрів.

Комплексні програми

Фірмові комплексні програми - індивідуальний підхід до Ваших побажань з метою поновлення тіла в термальному комплексі в поєднанні з натуральними косметичними засобами

Процедури у хамамі

Процедури в хамамі - догляд за шкірою і волоссям з використанням натуральних мильних засобів з поєднанням пінного масажу на мармуровому теплому столі за класичною турецькою програмою.

Масажі

Антистресові і енерго-відновлювальні масажі відкриють для Вас Всесвіт незабутніх відчуттів і неперевершеного настрою за методикою Інь-Янь.